16.11.21 Aktuality

Super tipy na vianočné darčeky pre mačky

Tento článok je preložený pomocou Google Translate. Na jeho ručnom preklade pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Vianoce klopú na dvere. Už ste premýšľali, čím tento rok potešíte svoju mačku? Nájsť ten správny darček môže byť prekvapivo náročné. Určite nič nepokazíte niečím dobrým na zub a zábavnou hračkou.

V našej ponuke nájdete mnoho rôznych produktov, ktoré môžete zabaliť mačke pod stromček. Z praktických darčekov možno vybrať napríklad nový pelech alebo škrabadlo či vrece kvalitných granúl .

Šťastné a veselé do mačacích misiek:

Kapsičky a konzervy Petkult
Nielen počas sviatkov potešte maškrtný mačací jazýček kapsičkami a konzervami Petkult. Obsahujú kvalitné proteíny, sú bez obilnín a mačkám veľmi chutia. Môžete si urobiť zásobu rôznych príchutí - kapsičky s kuracím mäsom, králikom, tuniakom, hovädzím či zverinou. Konzervy sú s kuracím mäsom, králikom, lososom alebo tuniakom.
https://pet-market.sk/petkult-kapsy-pro-kocky
https://pet-market.sk/petkult-konzervy-macky

Granule Petkult
Kapsičky skvele doplnia aj granule značky Petkult s kvalitnými proteínmi živočíšneho pôvodu, tukmi bohatými na Omega 3 a 6 mastné kyseliny, ovocím a zeleninou, brusnicami na ochranu močových ciest a zmesou prírodných antioxidantov. PETKULT cat GOURMANDISE s jahňacím a kuracím mäsom poteší aj vyberavé mačky. PETKULT cat PROBIOTICS HAIR/skin je zase receptúra zameraná na starostlivosť o kožu, srsť a zdravé trávenie.
https://pet-market.sk/petkult-granule-pro-kocky

Štedrovečerná večera pre mačky na diéte
Trápi vašu mačku kilá navyše? Aj tak ju počas sviatkov doprajte gurmánsky zážitok. Vyberajte však krmivo špeciálne určené pre mačky s nadváhou. Presne také je vlhké krmivo NatureCare pre mačky s nadváhou a/alebo diabetom. Extra výživná vláknina pomáha znižovať pocit hladu a podporuje mačku počas chudnutia. Vhodné je aj prírodné chrumkavé dietetické krmivo VitalCare od Prins.
https://pet-market.sk/prins-diety-konzervy-pro-kocky/prins-naturecare-veterinary-diet-weight-reduction-diabetic-93054
https://pet-market.sk/prins-diety-granule-pro-kocky/prins-vitalcare-veterinary-diet-weight-reduction-diabetic

Balíček plný pochúťok
Potešte svoju mačku darčekom šitým na mieru jej maškrtnej papuľke. Darčekový box Brit obsahuje niekoľko lahodných položiek, ktoré vašu šelmu prinútia spokojne vrnieť. Nájdete v ňom výber dobrôt naprieč radom Brit Care Cat – od vzorky granúl s čerstvým mäsom cez dva druhy maškrty až po konzervy a kapsičky. A nechýba ani plyšová myška pre radosť.
https://pet-market.sk/kocka-kocka-vianocna-ponuka/brit-darcekovy-balicek-pre-macky

Škrabací bubon s loptičkami
Pod stromčekom nesmie chýbať ani hračka. Škrabací kartón s vianočným motívom a šantou mačacou v sebe ukrýva 2 loptičky, ktoré provokujú mačku k hre. Výhodou je, že je 100% prírodný a recyklovateľný.
https://pet-market.sk/kocka-kocka-vianocna-ponuka/vianocne-skrabacie-bubon-s-hrackami-modro-biely

Vianočný plyšák
Plyšová hračka pre mačičku s vianočným motívom je roztomilá vďaka čiapke Santy. Mačka môže loviť myš alebo veveričku.
https://pet-market.sk/kocka-kocka-vianocna-ponuka/vianocne-plys-hracka-mys-veverka

Snehuliak na udici
Prúty sú najvďačnejšie hračky, pretože baví (skoro) všetky mačky. Miesto klasickej myšky láka k hre snehuliak s chvostíkom.
https://pet-market.sk/pes-pes-vianocna-ponuka/vianocne-plys-hracka-snehuliakov-na-udicu

Mačacie ihrisko
Mačky rady striedajú hračky. Ak ich majú k dispozícii príliš dlho, pozerajú sa im. Ihrisko so škrabacou podložkou a závesnými hračkami ľahko sklopíte a uložíte, takže bude pre mačku stále atraktívna.
https://pet-market.sk/hracky-hracky-macky/hracka-hriste-skrabaci-podlozka-s-hrackou

Mačacie strom
Škrabadlo cat tree LUNA ponúka miesta na škrabanie, hru aj odpočinok.
https://pet-market.sk/skrabadla-odpocivadla-skrabadla-odpocivadla-macky/skrabadlo-cat-tree-luna

Foto: Maxpixel.net a archív