16.11.21 Aktuality

Super tipy na vianočné darčeky pre psov

Tento článok je preložený pomocou Google Translate. Na jeho ručnom preklade pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Vianoce sa blížia! Najvyšší čas porozmýšľať, čím tento rok potešíte svojich blízkych. Pri zostavovaní zoznamu darčekov nezabudnite vybrať prekvapenie aj pre zvieracieho maznáčika. Koniec koncov, ak je vo vašom živote nejaký priateľ, ktorý tu pre vás vždy bol a nikdy vás neprestal milovať, je to váš pes.

V našej ponuke nájdete mnoho skvelých produktov, ktoré môžete maznáčikovi zabaliť pod stromček. Psíka zaručene potešia chutné maškrty alebo kvalitné krmivo. Z praktických darčekov je možné vyberať napríklad nové vodítko a obojok - samozrejme s prísľubom dlhších prechádzok. A nezabudnite pribaliť aj hračku pre radosť.

Šťastné a veselé do všetkých psích misiek:

Krmivo Ibero NATURAL
Doprajte svojmu miláčikovi na Vianoce chuť pravej iberskej šunky. Granule sú 100% prírodné a hypoalergénne, bezlepkové, s vysokým obsahom mäsa (iberské polodivoké prasa a jahňacie). Nákupom navyše urobíte dobrý skutok a podporíte chov ohrozeného iberského vlka v jihlavskej ZOO.
https://pet-market.sk/ibero-natural-granule-pro-psy

Ibero maškrty
Ku granulám Ibero NATURAL sa skvele hodia dentálne maškrty Ibero. Sú chutné a pomáhajú s ústnou hygienou, pretože obsahujú morskú riasu Kelpu. Sú prírodné – bez umelých farbív a ochucovadiel.
https://pet-market.sk/ibero-natural-pamlsky-pro-psi

Ibero lososový olej
Na doplnenie Omega 3 mastných kyselín nezabudnite pribaliť lososový olej Ibero. Podporuje zdravú a krásnu srsť a optimálnu funkciu kardiovaskulárneho systému.
https://pet-market.sk/lososovy-olej-vitaminy-a-klbova-vyziva-psi/ibero-lososovy-olej

Zábava nielen na sviatky:

Interaktívna hračka Athena
Motivačná hračka psíka zabaví a navyše si precvičí mozog. Bude sa musieť plne sústrediť, aby došiel k vytúženej maškrte.
https://pet-market.sk/motivacni-hracky-psi/hracka-interakt-hra-athena

Hryzacie prasiatko
Postil sa váš psík na Štedrý deň? Namiesto zlatého prasiatka naňho čaká odmena v podobe chrochtajúceho latexového čuníka.
https://pet-market.sk/latexove-hracky-psi/hracka-chrochtajici-prasiatko

Plyšový medveď
Hľadáte plyšovú hračku, ktorú pes hneď nerozskúša? Medvedík so záplatami je trvanlivý a pri skusnutí vydáva zvuk. https://pet-market.sk/plysove-hracky-psi/hracka-medved-sa-zaplatami-so-zvukom

Lopta s prekvapením
Rugby loptička z prírodného kaučuku sa dá naplniť maškrtami, takže hra bude pre psa ešte zábavnejšia. 
https://pet-market.sk/motivacni-hracky-psi/hracka-rugby-mic-na-pamlsky

Chutný vianočný balíček
Máte radi darčekové balíčky? Potom oceníte box od značky Brit. Okrem hračky pre radosť v ňom na psíkov čaká aj niekoľko delikátnych dobrôt, na ktorých si zaručene pochutnajú - granule Brit Care Dog Hair & Skin, konzerva Brit Mono Protein alebo maškrty Brit Functional Snack a Brit Meaty Jerky.
https://pet-market.sk/pes-pes-vianocna-ponuka/brit-darcekovy-balicek-pre-psy

Sviatočné motívy:

Vianočný perníček
Namiesto sladkých perníkov, ktoré zvieratám nesvedčia, obdarujte psa latexovou hračkou so zvukom. Môžete vyberať zo štyroch druhov perníčkov.
https://pet-market.sk/pes-pes-vianocna-ponuka/vianocne-latex-pernicky

Plyšový Santa
Vianočná plyšová hračka so zvukom je k dostaniu v troch variantoch. Páči sa vám viac Santa, sob alebo medvedík?
https://pet-market.sk/pes-pes-vianocna-ponuka/vianocne-plys-hracka-santa-sob-medved

Hviezda
Ako aport aj na preťahovanie slúžia vianočné latexové HVIEZDY na šnúrke z bavlneného lana. Hračka je so zvukom. Vyberajte z troch motívov (snehuliak, sob, Santa).
https://pet-market.sk/pes-pes-vianocna-ponuka/vianocne-hviezda-na-snurke-zvuk

Vianočná ponožka
Plyšová ponožka oslík alebo ovečka poteší každý psí ňufáčik. Vnútri hračky je všitý šuštiaci materiál, ktorý psa nabáda k hre.
https://pet-market.sk/pes-pes-vianocna-ponuka/vianocne-ponozkami-somar-ovce-sustiace

Foto: Maxpixel.net a archív