Tenisové loptičky svietiace v tme 3ks - 6,5 cm

popis produktu

set tenisových loptičiek fluorescenčný variant, v tme ich nestratíte rozmer: ø 6,5 cm / 5 cm farba: neónová obsah balenia: 3ks …

História ceny Katalógové č .: 1005653
skladom 3 ks

Ďalšie varianty

NASKLADNÍME 21.07.24 2,84 €
Detailný popis
  • set tenisových loptičiek
  • fluorescenčný variant, v tme ich nestratíte
  • rozmer: ø 6,5 cm / 5 cm
  • farba: neónová
  • obsah balenia: 3ks

Aktivity vonku so štvornohým priateľom nemusí končiť súmrakom. Lopta značky HIPHOP DOG umožňuje predĺžiť dobu zábavy a hrať sa so psom aj po západe slnka.

Tenisová lopta značky HIPHOP DOG, ale nie je len obyčajná lopta, táto nevšedná hračka pre psov v sebe skrýva niekoľko vychytávok, ktoré z neho robia perfektného spoločníka pre nočné hry.

Samotná podstata lopty je založená na fluorescenčných vlastnostiach hornej vrstvy, ktoré sa aktivujú po nasvietení denným alebo umelým svetlom. Stačí teda vystaviť loptu dostatočnému množstvu svetla a potom, čo sa zotmie, sa rozsvieti neónový september. Fluorescencia je fascinujúcim javom, kedy látka absorbuje svetlo a následne ho vyžaruje späť. Vďaka tomuto materiálu je lopta viditeľná aj v najtemnejších kútoch vášho dvora či parku.

Neónová v tme svietiaca tenisová lopta od značky HIPHOP DOG je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako obohatiť večerné aktivity so svojim psom. S touto loptou sa zotmenie stane príležitosťou pre nekončiacu zábavu a hru.

Fluorescenčná vrstva lopty neobsahuje žiadne toxické látky, čo zaisťuje bezpečnú zábavu pre psa aj jeho spoločníka. Pes pri hre s loptou HIPHOP DOG nie je vystavený žiadnym škodlivým látkam.