JOSERA dog YOUNGSTAR

12,5kg skladom 3 ks 48,89 €
+
História cenydoprava zdarma+ PAMLSEK GRATIS - 1ks

Katalog: 1005588

Kvalitné krmivo pre šteňatá od 8. týždňa veku, bez obilnín, s ľahko stráviteľným hydinovým mäsom, optimálny pomer vápnika a fosforu podporuje rast kostí, vyvážené množstvo energie.

Josera YoungStar sprevádza Vášho psíka od 8. týždňa veku až do dospelosti. Krmivo bez obilnín disponuje optimálnym pomerom vápnika a fosforu, čo je v rastovej fáze veľmi dôležité, ďalej obsahuje vitamín C, mangán a meď. Táto kombinácia dôležitých látok priaznivo ovplyvňuje vývoj kostí a zdravie kĺbov. Zároveň dodáva mladým psíkom v rastovej fáze s bežnou aktivitou primerané množstvo energie bielkovín z kvalitného hydinového mäsa a zemiakov. Krmivo je ľahko stráviteľné a vhodné aj pre jedincov s citlivým zažívaním.

Krmivo Josera YoungStar je zložené výhradne z kvalitných surovín. Toto prémiové krmivo neobsahuje konzervačné látky, farbivá ani ochucovadlá a geneticky upravené suroviny. Všetky výrobky značky Josera neobsahujú prísady s alergénnym potenciálom - sóju, cukor a mliečne výrobky. Hydinové mäso, ktoré je hlavnou zložkou krmiva, je určené pre ľudskú spotrebu a podlieha pravidelnej kontrole kvality rovnako ako ostatné suroviny. Lahodné granuly sú balené v praktickej kapsičke AromaSafe, ktorá uchová chuť, vôňu aj dôležité živiny.

Josera YoungStar v krátkom prehľade:
- kvalitné krmivo pre šteňatá od 8. týždňa veku
- bez obilnín: vhodné aj pri potravinových alergiách a intoleranciách
- optimálny pomer vápnika a fosforu, vitamín C, mangán a meď: špeciálne vyvážené pre potreby šteniat v rastovej fáze, podporuje vývoj kostí a zdravé kĺby
- s hydinovým mäsom: ľahko stráviteľné a kvalitné mäso určeného pre ľudskú spotrebu
- vyvážený obsah energie a bielkovín: optimálne množstvo pre psov v rastovej fáze s bežnou aktivitou
- 100% bez konzervačných látok, farbív a ochucovadiel, bez genetickej úpravy
- bez prísad s alergénnym potenciálom: pšenica, sója, cukor a mliečne výrobky
- vyrobené v Nemecku: kontrolovaná kvalita prostredníctvom laboratória značky Josera
- lahodné granule: granule primeranej veľkosti, vhodného tvaru a konzistencia
- ochrana chuti a vône: uzatvárateľné balenie zaistí uchovanie chuti, vône a živín

ZLOŽENIE:
Sušené zemiaky (44%), hydinová mäsová múčka (28%), hydinový tuk, celulóza, sušený svätojánsky chlieb, hydinová bielkovina hydrolizovaná, zemiakový proteín, kvasnice, rastlinný proteín (hydrolyzovaný), minerály, prášok z čakanky (inulín).

Deklarované akostné znaky:
Proteín 25,0%, obsah tuku 13,0%, vláknina 2,1%, popol 7,2%, vápnik 1,40%, fosfor 0,90%, sodík 0,40%, horčík 0,1%

DOPLNKOVÉ VÝŽIVOVÉ LÁTKY NA 1KG:
Vitamín A 15.000 IE, vitamín D3 1.500, vitamín E 190mg, vitamín B1 10mg, vitamín B2 15mg, vitamín B6 15mg, vitamín B12 90mcg, kyselina pantoténová 40mg, niacinamid 85mg, kyselina listová 4mg, biotín 800mcg, železo (sulfát železa, monohydrát) 180mg, zinok (chelát zinku glycín, hydrát) 160mg, mangán 16mg, meď (chelát meďnatý glycín, hydrát) 20mg, jód (jodičnan vápnika) 2mg, selén 0,25 mg.

Metabolická energia: kcal / kg 3717