JOSERA dog YOUNGSTAR

15kg NASKLADNÍME do 2 týdnů 50,33 €
+
doprava zdarma+ GRATIS PAMLSEK - 2ks v cene 3.52 €

Kompletné, plnohodnotné krmivo pre psov v období rastu. Receptúra s hydinovým mäsom a zemiaky pre chov psov. Prirodzená receptúra pre rast našich malých dobrodruhov, perfektné krmivo s obzvlášť výživnými zložkami do dospelosti. Bez obilnín a s prospešným hydinovým mäsom.

  • Pre mladých psov staršie ako 8 týždňov veku
  • Ľahko stráviteľné bez obilnín
  • Špeciálne na mieru pre rast so správnym pomerom vápnika a fosforu
  • Priemerný obsah energie a bielkovín
  • Možno kŕmiť celú dobu do dospelosti

Bez obilnín - Táto receptúra neobsahuje žiadne obilie. Je tak vhodná ako každodenný bezobilné krmivo pre zdravé a citlivých psov.
Vývoj kostí - Vyvážený pomer vápnika a fosforu, vitamínu C, rovnako ako aj mangánu a medi, ktorý sa ľahko absorbuje, podporujú silnú štruktúru kostí a zdravé kĺby.
Priemerný obsah energie - Tento recept priemerný obsah tuku a je tak zvlášť vhodný pre bežne aktívne psy.

Zloženie: sušené zemiaky (44%), hydinová mäsová múčka (28%), hydinový tuk, celulóza, sušený svätojánsky chlieb, hydinová bielkovina hydrolizovaná, zemiakový proteín, kvasnice, rastlinný proteín (hydrolyzovaný), minerály, prášok z čakanky (inulín).

Analytické zložky: Hrubý proteín 25,0%, obsah tuku 13,0%, Vláknina 2,1%, Hrubý popol 7,2%, Vápnik 1,4%, Fosfor 0,9%, Sodík 0,4%, Horčík 0,1%

Výživné doplnkové látky v 1 kg: Vitamín A 15000 m.j./kg, Vitamín D3 1500m.j./kg, Vitamín E 190m.j./kg, Vitamín B1 1m.j./kg