FALCO konzerva FARMKA dog pečeň - 800g

popis produktu

Jedná sa o ručne a poctivo vkladané kusy pečene v hovädzom. Obsahuje celkom 30% ručne vložených kusov pečene do 70% hovädzieho mletého mäsa. Pečeň je biologicky veľmi hodnotná a vyživujúca. Majú vysokú koncentráciu stopových prvkov a vitamínu A, B, E v prírodnej forme, ktoré zaisťujú zdravý pohyb. V jednej konzerve nájdete vyvážený pomer vitamínov, minerálov a hodnotných látok, a to práve vďaka kombinácii mäsa a vnútorností. Strava psa by mala byť vyvážená, preto je ideálne kombinovať mäso s drobmi, ktoré obsahujú dôležité vitamíny a látky.…

História ceny Katalógové č .: 1005642
skladom > 5 ks

Ďalšie varianty

skladom 1,8 €
Detailný popis

Jedná sa o ručne a poctivo vkladané kusy pečene v hovädzom. Obsahuje celkom 30% ručne vložených kusov pečene do 70% hovädzieho mletého mäsa.

Pečeň je biologicky veľmi hodnotná a vyživujúca. Majú vysokú koncentráciu stopových prvkov a vitamínu A, B, E v prírodnej forme, ktoré zaisťujú zdravý pohyb.

V jednej konzerve nájdete vyvážený pomer vitamínov, minerálov a hodnotných látok, a to práve vďaka kombinácii mäsa a vnútorností.

Strava psa by mala byť vyvážená, preto je ideálne kombinovať mäso s drobmi, ktoré obsahujú dôležité vitamíny a látky.

FARMKA DOG je vhodná nielen pre všetky vekové kategórie a všetky plemená psov, ale aj pre zvieratá v záťaži, gravidné a dojčiace alebo pre zvieratá s problémami s trávením a váhou.