Royal Canin Mini Urinary Care - granule pro psy s ledvinovými problémy

1kg skladom > 5 ks 10,63 €
+
História ceny
3kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 24,83 €
+
História ceny
8kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Strážiť 58,04 €
+
História cenydoprava zdarma
Zavrieť

Strážiť dostupnosť produktu

variant:  

Katalog: 1003768

Močové cesty sú pre psy častým zdrojom problémov. Ak váš pes nepije dostatok vody, môže byť jeho moč príliš koncentrovaná. Minerály v moči potom môžu vytvárať kryštály, a nakoniec viesť k vzniku bolestivých kameňov. Prispôsobenie výživy vášho psa môže pomôcť močové cesty chrániť a znížiť riziko tvorby kameňov.

Krmivo ROYAL CANIN® Urinary Care Mini je vhodné pre psov s hmotnosťou do 10 kg, ktorí sú náchylní k citlivému močovému ústrojenstva. Tieto granule pre psov s ledvinovými problémami sú špeciálne vyvinuté tak, aby váš pes vypil viac vody. Voda navyše má dvojaký efekt. Po prvé preplachuje močový mechúr psa. Po druhé riedi moč, a tým vytvára menej priaznivé prostredie pre tvorbu kryštálov a kameňov. Všetka krmivá ROYAL CANIN® sú nutrične kompletné a obsahujú 100% kvalitných bielkovín, tukov, vlákniny, vitamínov a minerálov, ktoré váš pes potrebuje pre celoživotné telesnú a duševnú pohodu.

Program výživy Urinary Care je dostupný ako chrumkavé granule a chutné paštéty v kapsičke. Obe sú nutrične kompletné a dokonale sa dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl? Výsledky krmiva ROYAL CANIN® Urinary Care Mini sú preukázaným úspechom. Vedecké testovanie v chovných staniciach ROYAL CANIN® ukázalo, že moč bola redšia o 21%.