Vzhľadom vyššiemu počtu objednávok v tomto období, môže dôjsť k 2-3 dennému oneskorenie v expedícii. Vzhľadom k obmedzeni dobierok u niektorých kuriérskych spoločností, plaťte prosím radšej vopred (bánk. tlačidlami pre rýchly prevod, kartou alebo štandardným prevodom). Ďakujeme za pochopenie.

Vyberáme pre vášho psíka

Vyberáme pre vašu mačičku

Prečo šteňa čká?
11.03.20 Aktuality

Prečo šteňa čká?

Aj psíkov môže trápiť čkanie. Zvlášť u šteniat ju možno pozorovať aj niekoľkokrát denne. Je to normálne?

Prečo pes slintá?
02.03.20 Život so psom

Prečo pes slintá?

Niektoré plemená slintajú viac než iná. Povestné je to napríklad u basetov, bernardínov alebo nemeckých dog. A najhoršie je to pri pohľade na jedlo. To sa slinenie prejaví aj u plemien, ktorá s tým zvyčajne problémy nemajú.

Mýty a nepravdy o kastrácii mačiek
02.03.20 Život s mačkou

Mýty a nepravdy o kastrácii mačiek

Len máloktoré aktivistické téma je opradené toľkých mýty, polopravdami a nepravdami, ako práve kastrácia. Väčšina týchto legiend pochádza z pôvodného miesta výskytu, teda dedín. To však neznamená, že mestská aglomerácia je od tohto nešváru očistená. Naopak, veľa týchto predpotopných názorov je akceptovaná aj v mestách a to z dôvodu, že človek si radšej racionalizuje vlastné neinformovanosť a tendenčné zvyklosti.

Prečo mačky syčí?
25.02.20 Život s mačkou

Prečo mačky syčí?

Syčanie je jasným komunikačným signálom. Mačka má strach a chce zastrašiť a zahnať všetko, čo ju podľa nej v danej situácii ohrozuje.