Vzhľadom vyššiemu počtu objednávok v tomto období, môže dôjsť k 2-3 dennému oneskorenie v expedícii. Vzhľadom k obmedzeni dobierok u niektorých kuriérskych spoločností, plaťte prosím radšej vopred (bánk. tlačidlami pre rýchly prevod, kartou alebo štandardným prevodom). Ďakujeme za pochopenie.

Vyberáme pre vášho psíka

Vyberáme pre vašu mačičku

Ako zabaviť psa medzi štyrmi stenami?
30.03.20 Život so psom

Ako zabaviť psa medzi štyrmi stenami?

Zákaz zhlukovaniu, vychádzania obmedzené len na najnutnejšie účely a zatvorená psie cvičisko. Opatrenia proti šíreniu koronavírusy sa nedotýkajú len ľudí, ale aj ich miláčikov. Našťastie existujú spôsoby, ako psa zabaviť aj doma.

Ako psovi čistiť oči?
16.03.20 Starostlivosť

Ako psovi čistiť oči?

Oči sú jedným z najchúlostivejších častí psieho tela. Občas sa v kútikoch objavujú ospalky alebo hlieny, ktoré je nutné šetrne odstrániť. U citlivých jedincov ale nestačí voda a kúsok vaty. Naopak čistenie vatou sa neodporúča, pretože sa môže pri kontakte s pokožkou a srsťou strhnúť a v oku zostanú vlákna. Vhodnejšie je gáza.

10 prejavov mačacie lásky
16.03.20 Život s mačkou

10 prejavov mačacie lásky

Niektoré mačky sú prítulné a rady sa maznajú, iné telesný kontakt s človekom moc nevyhľadávajú. Ale to neznamená, že vás nemilujú. Druhá skupina len prejavuje náklonnosť iným spôsobom.

Prečo sa mačka škrabe?
11.03.20 Život s mačkou

Prečo sa mačka škrabe?

Že sa mačka občas poškriabe alebo sa v rámci každodennej očisty dôkladne olíže, je úplne normálne. Problémom je však zvýšené svrbenie, ktoré vedie k nadmernému škrabanie. Väčšinou sa jedná o prítomnosť vonkajších parazitov alebo príznak alergie. Niekedy sa tieto ťažkosti objavujú tiež pri bakteriálnej alebo kvasinkovej infekcii kože.